Kim jest Kadrowa? 

To niezastąpiona osoba potrzebna w każdej firmie zatrudniającej pracowników. Zajmuje się wszystkimi działaniami związanymi z pracownikami, a jest tego bardzo dużo. Począwszy od stworzenia akt osobowych, sporządzania umów o pracę, sprawdzaniem kwalifikacji, po tworzenie list obecności, sprawdzanie ewidencji czasu pracy, itp. Dba, żeby każdy pracownik otrzymał odpowiednie wynagrodzenie w terminie, prawidłowo rozlicza i przyznaje urlopy, wystawia zaświadczenia, świadectwa pracy, pośredniczy w komunikacji z ZUSem i Urzędem Skarbowym, do których wysyła raporty, deklaracje, pity, rozliczenia. Pilnuje, żeby pracownicy mieli aktualne szkolenia BHP i badania lekarskie… Lista obowiązków jest bardzo długa – trzeba się tu wykazać znajomością przepisów prawa pracy, kodeksu cywilnego i wielu innych regulacji ZUS i Urzędu Skarbowego. Trzeba także na bieżąco śledzić ciągle zmieniające się przepisy i potrafić je trafnie interpretować. 

 

Dobra Kadrowa to podstawa dobrej firmy

Posiadanie zaufanej osoby do tego zakresu obowiązków jest kluczowe dla Twojej firmy. Przede wszystkim masz pewność, że zatrudnienie pracownika/ów przebiega prawidłowo, że wszystkie warunki zostały spełnione zgodnie z literą prawa. Oszczędzasz także swój czas i czas swojej firmy. Śpisz spokojnie wiedząc, że wszystkie sprawy związane z zatrudnieniem pracowników są dopilnowane i zrobione na czas.

 

Skontaktuj się z nami! Wspólnie uzgodnimy zakres obowiązków i potrzeby Twojej firmy oraz dokonamy indywidualnej wyceny usługi!

 

Ceny usług kadrowych zaczynają się od 150 PLN

 

OFERTA 2022 - Kadry/Płace/Rozliczenia pracownicze
OFERTA 2022 – Kadry/Płace/Rozliczenia pracownicze

 

Będę Wam pomocna na każdym etapie podejmowania decyzji.

Oszczędzisz czas, nerwy, stres i pieniądze. Uporządkuję Twoje sprawy, wprowadzę ład, skład i logikę w Twoje dokumenty.

Życie to sztuka wyborów, wybierz mądrze.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

nowe logo biura rachunkowego "Manufaktura.Konin - Twoja Księgowość"

 

Zostaw Nam swoją opinię:

opinie w GOOGLE