UWAGA!!! KOMUNIKAT!!! COVID-19

#zostajewdomu

W obliczu ostatnich wydarzeń, w ślad za wytycznymi, jakie na bieżąco do Nas docierają, wprowadzamy najwyższe środki ostrożności.

Od tej chwili do odwołania zamykamy biura dla obsługi stacjonarnej, zarówno tej zewnętrznej jak i wewnętrznej, i przechodzimy na system pracy zdalnej – HOME OFFICE. 

WYJĄTKÓW NIE PRZEWIDUJEMY!!!

W związku z tą decyzją informujemy, że:

ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA pozostają:

* prace w biurach stacjonarnych – obsługa zewnętrzna;

* prace w biurach stacjonarnych – obsługa wewnętrzna;

* wszystkie rozpoczęte prace biurowe – archiwizacyjne;

W OBSŁUDZE HOME OFFICE – PRACY ZDALNEJ pozostają:

* wszystkie bieżące prace/rozliczenia Klientów w stałej obsłudze Biura (umowy);    

* wszystkie nowe zlecenia – rozliczenia podatkowe/pity.

Zasady pracy zdalnej – HOME OFFICE:

1. Obsługa poprzez email: manufaktura.konin@gmail.com,

2. Obsługa poprzez pocztę tradycyjną,

3. Obsługa poprzez skrzynkę pocztową Biura, umieszczoną przy drzwiach pokoju nr 205 – niezmiennie, jak dotychczas.

Czas realizacji prac/rozliczeń/zleceń:

Wszystkie bieżące prace/rozliczenia (Klienci w stałej obsłudze – umowy) realizujemy w normalnych trybach i terminach, na bieżąco, jak dotychczas. W tym zakresie nie ma żadnych zmian.

Wszystkie nowe zlecenia (rozliczenia podatkowe/pity) przyjmujemy wyłącznie do skrzynek pocztowych: mailowej lub tradycyjnej, wg wskazanych wytycznych, z sukcesywnym terminem realizacji po okresie kwarantanny.

UWAGA!

Do normalnego trybu pracy, codziennych obowiązków, świadczenia dla Was usług księgowych będziemy wracać sukcesywnie, po odwołaniu narodowej kwarantanny. Na ten moment czekamy na przygotowywany przez rząd tzw. pakiet osłonowy dla Przedsiębiorców, który zgodnie z zapowiedzami, ma pojawić się w tym tygodniu. Pakiet ma wspomóc Nasze biznesy w tej trudnej sytuacji. Oczekujemy na informacje w tej sprawie. Póki jednak co, 

pozostanie w domu w tej nadzwyczajnej, ekstremalnej sytuacji to konieczność, to Nasza społeczna odpowiedzialność, dojrzała decyzja. Zdajmy ten test WZOROWO. 

#zostajewdomu