Drodzy Państwo 

Rytm naszej pracy wyznaczają terminy związane z koniecznością dokonania rozliczeń podatkowych, ZUS oraz wywiązania się z pozostałych obowiązków sprawozdawczych i innych. Mnogość spraw, ciągła zmiana przepisów, zmiana terminów rozliczeń związanych z tym obowiązków przysparza nam – księgowym mnóstwo kłopotów i pochłania cenny czas. Niemniej za każdym razem, ze swojej strony, dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie Państwa sprawy wykonać rzetelnie, profesjonalnie i sprawnie. Mając to na uwadze prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. 

Dokumenty dostarczane do Biura kierowane są do rozliczeń według kolejności ich dostarczenia. Nie załatwiamy spraw od tzw. “ręki“ zatem jeśli potrzebujesz pomocy księgowej zgłoś swoją sprawę odpowiednio wcześniej, aby móc w terminie wywiązać się ze swoich obowiązków. 

Pamiętaj! 

Każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, odpowiedniego rozeznania tematu i czasu na prawidłową analizę oraz jej wykonanie. Ponaglanie różnymi środkami komunikacji nie przyspiesza biegu realizacji zlecenia, a wręcz przeciwnie – skutecznie je opóźnia. Zatem, jeśli chcesz mieć dobrze, szybko i sprawnie załatwioną sprawę – pomyśl o tym wcześniej. 

 

Monika Jadwiga Maria Gaj 

Twoja Księgowa