Akcja „MANUFAKTUROWY 1%”!

Jednym z Naszych sposobów na zmienianie świata jest uświadamianie społeczeństwu idei 1% i zasad jego przekazywania w zeznaniach podatkowych. Dzięki temu każdego roku 1% świadomość społeczna rośnie. Osoby bez określonego swojego 1% celu chętnie słuchają i wspierają słuszne cele dokonując stosownych zapisów w swoich Pitach.

W tym roku, spośród takich osób, udało nam się pozyskać jeszcze więcej środków niż w roku ubiegłym. Te małe cegiełki w 2020 roku postanowiliśmy przekazać na FUNDACJĘ PODAJ DALEJ – OSADĘ JANASZKOWO. Pragnęliśmy w ten sposób wesprzeć budowę janaszkowa – i udało Nam się to. Do 31 maja 2020r. przekazaliśmy łącznie kwotę 1.762,60 zł 

1% – Budujemy Janaszkowo!

Monika Jadwiga Maria Gaj

 

Podziękowania dla Klientów „MANUFAKTURA.KONIN” – TWOJA KSIĘGOWOŚĆ
i dla Podatników, którzy włączyli się do Akcji MANUFAKTUROWY 1%

Otrzymaliśmy taki prezent od Fundacji imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ. Oto kilka słów od Pani Prezes – Zuzanny Janaszek-Maciaszek: ” … Wciąż wielu podatników nie wie, że może dysponować 1% swojego podatku lub nie orientuje się, komu w ten sposób może pomóc. Wówczas do akcji wkraczają zaprzyjaźnieni KSIĘGOWI, którzy znają organizacje potrzebujące wsparcia i podpowiadają, jak można pomóc. Cieszymy się, że w gronie naszych Przyjaciół jest Pani Monika Gaj i Jej Klienci. Serdecznie dziękujemy za ważną pomoc „.

 

Jesteśmy zaszczyceni i dumni, że mogliśmy pomóc.

 

Akcja „MANUFAKTUROWY 1%”

manufaktura konin-pomagamy-funadacja-1%-podaj dalej-podatki-pit-wsparcie

Zachęcamy wszystkich do współpracy i kontaktu.