Jak co roku, jako biuro księgowe, staramy się pomagać różnym fundacjom, organizacjom, chorym dzieciom przekazując 1% podatku. Ty rówineż możesz pomóc, to nic nie kosztuje. Jeśli nie masz wybranego celu na który chciałbyś przekazać swój 1%, poniżej prezentujemy kilka różnych opcji.

Oto prośba rodziców Róży:

Róża urodziła się z obustronną głuchotą czuciowo-nerwową, na ucho prawe jest całkowicie głucha 110 dB, ucho lewe 60-70 dB. Obecnie Róża jest zaopatrzona w aparat słuchowy, ale by przywrócić jej obustronną sprawność słuchową i tym samym dać jej szansę na normalne życie walczymy o implant ślimakowy.

W formularzu PIT wpisz numer:
Numer KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podaj:
24114 Biedziak Róża

Więcej informacji i szczegółów znajdziecie TU

  • 1% podatku dla Amelki

Nasza córeczka po bardzo ciężkim porodzie urodziła się w zamartwicy urodzeniowej. W wyniku tego u Amelki zdiagnozowano: Mózgowe Porażenie Dziecięce, padaczkę lekooporną, małogłowie, zez zbieżny. W 2014 roku Amelka przeszła dwie operacje obu stawów biodrowych w Szpitalu Klinicznym im. W. Degi w Poznaniu.
W dalszym ciągu walczymy z lekooporna padaczką, obecnie Amelka czeka na badania i konsultacje kwalifikujące ją do operacji wycięcia ogniska napadowego w mózgu, która daje nam nadzieję całkowitego wyleczenia padaczki i lepszych efektów w rehabilitacji.

Dzięki intensywnej rehabilitacji wdrożonej niemal od urodzenia po ponad
7 latach nasza córka wreszcie zaczęła samodzielnie siedzieć!
Jest to ogromny postęp, na który czekaliśmy bardzo długo, lecz to nie koniec ciężkiej pracy, w dalszym ciągu Amelka wymaga systematycznej i intensywnej rehabilitacji.

Możecie Nas wesprzeć przekazując 1% podatku za 2020 rok:
Numer KRS: 0000037904
Cel szczegółowy 1% : 8888 GNIDZIŃSKA AMELIA

  • Fundacja Podaj Dalej im. Doktora Piotra Janaszka

Przekaż 1% podatku i stwórz z nami Osadę Janaszkowo!
KRS 0000 197 058
Szanowni Państwo,
w Fundacji PODAJ DALEJ budujemy świat, w którym osoby z niepełnosprawnością nie czują się ciężarem, pracują, mają swoje pasje, decydują o sobie i są szczęśliwe.

Regularnie z bezpłatnej pomocy korzysta ponad 200 osób. Naszą tragedią jest to, że nie możemy wszystkim pomóc, bo nie mamy na to miejsca! Dlatego tworzymy Osadę Janaszkowo – ośrodek w którym osoby z niepełnosprawnością znajdą pomoc specjalistów, będą się uczyć niezależnego życia, uwierzą w siebie i będą szczęśliwe!

Więcej informacji o fundacji Podaj Dalej TU

  • Fundacja Dzięki Tobie

Pod naszą opieką na stałe pozostaje ponad 80 PODOPIECZNYCH. Pomagamy dzieciom i ich rodzicom w codziennym zmaganiu się z chorobą, leczeniem, rehabilitacją oraz zwykłych codziennych potrzebach oraz tych, dzięki którym nasi podopieczni mogą poczuć się lepiej w swojej chorobie.

To DZIĘKI TOBIE pomoc nabiera realnych kształtów. Do tej pory przekazaliśmy ponad 3.000.000 zł na rehabilitację, leczenie, zakup leków i sprzętów medycznych, pomoc najuboższym. Wsparliśmy przedszkola, szkoły, oddziały integracyjne, stowarzyszenia, poradnie psychologiczno-pedagogiczne, domy opieki, domy dziecka, domy samotnej matki, najuboższe dzieci z parafii oraz inne fundacje.
WPISZ DO DRUKU PIT
NASZ NUMER KRS: 0000571870

Więcej informacji o fundacji Dzięki Tobie TU

1% podatku

 

  • 1% dla Adasia Binkiewicza

Apel mamy Adama

Bardzo proszę o pomoc w postaci przekazania 1% na rzecz naszego chorego syna .

Jestem mamą Adasia, który urodził się z niedorozwojem tarcz nerwów wzrokowych obu oczu, oraz zespołem Aspergera. Adaś bardzo, bardzo słabo widzi i często choruje. Potrzebna jest mu terapia wzroku oraz terapie sensoryczne niezbędne do dalszego funkcjonowania. Oprócz terapii potrzebny jest mu specjalistyczny sprzęt na, który nas nie stać. Adaś jest już po dwóch operacjach oczu, czekamy obecnie na kolejną operację. MAMY NADZIEJĘ, ŻE Z POMOCĄ PAŃSTWA ORAZ DOBROCI NASZ SYN MA SZANSĘ NA LEPSZE ŻYCIE . Jeszcze raz bardzo proszę O POMOC .

Z pozdrowieniami Joanna Bińkiewicz

KRS 0000037904
16458 Bińkiewicz Adam Kacper

Więcej informacji i szczegółów znajdziecie TU

  • 1% dla Filipa Jonakowskiego

Apel mamy Filipa

Szanowni Państwo,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w dofinansowaniu rehabilitacji mojego synka. Poprzez przekazanie 1% podatku przy rozliczeniu rocznym.

U Filipka zdiagnozowano autyzm dziecięcy oraz aberracje chromosomową pod postacią duplikacji krótkiego ramienia 4 chromosomu i dlatego wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji. Niepełnosprawność uniemożliwia mu odnalezienie się i funkcjonowanie w społeczeństwie. Ma duże problemy z komunikowaniem się z nami jako rodzicami ,jak i innymi osobami. Filipek potrzebuje wielokierunkowej rehabilitacji (neurologopedycznej, psychologicznej, dogoterapii, hipoterapii, terapii integracji sensorycznej i treningu słuchowego), ale przede wszystkim musi być to terapia intensywna i systematyczna. Filip ma bardzo duży potencjał rozwoju. Pochłania wszystkie nowe umiejętności i robi duże postępy, jednak przerwy w terapii powodują ”uciekanie” nabytych zdolności.

13610 Jonakowski Filip

KRS 0000037904

Więcej informacji i szczegółów znajdziecie TU

  • 1% dla Katarzyny Kowalczyk

Szanowni Państwo

 

Nazywam się Kasia i choruję na Zespół Sturge-Webera. Wieloletnia walka z jaskrą, która wchodzi w jego skład zakończyła się dla mnie utratą wzroku. Jestem aktywną, możliwie samodzielną osobą, tym bardziej, że jestem mamą ośmioletniego Seweryna. Ogromnym wsparciem są dla mnie pieniądze, które Państwo zdecydowaliście się przekazać ze swojego 1% podatku, za co bardzo dziękuje. Cały czas szukam kontaktu ze światowymi autorytetami medycznymi, które mogą jeszcze podjąć się odzyskania chociaż części mojego wzroku. PROSZĘ O POMOC W WALCE O ODZYSKANIE WZROKU Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kowalczyk, 4370 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Z góry dziękuje za pomoc.

KRS: 0000270809

W polu cel szczegółowy należy wpisać kowalczyk, 4370

Więcej informacji i szczegółów znajdziecie TU

  • 1% dla Jagody Gurzyńskiej

Ze względu na chorobę naszej Jagódki przystąpiliśmy do „Fundacji Dzieciom. Zdążyć z pomocą”.

Członkostwo daje nam zdecydowanie szersze możliwości korzystania z szeroko pojętej opieki medycznej – zajęcia rehabilitacyjne, logopedyczne, ćwiczenia z zakresu SI, badania genetyczne, biochemiczne itd..itp. Ogólnie ujmując… potrzeb jest mnóstwo;((.

Jeżeli macie życzenie pomocy to prosimy o przekazanie 1% podatku w najbliższym zeznaniu podatkowym.

Jednocześnie dziękujemy za okazaną pomoc w poprzednim roku podatkowym.

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”

Numer KRS: 0000037904
Cel szczegółowy 1%: 34441, GURZYŃSKA JAGODA

Więcej informacji i szczegółów znajdziecie TU

  • 1% dla Oskara Gibkowskiego

Szanowni Państwo!

Kolejny rok kierujemy do Was ten apel. Jesteśmy rodzicami Oskara,
chłopca z autyzmem. Mieszkamy na wsi, nie ma tu dużych możliwości
uzyskania pomocy. Mamy ogromną szansę na poprawę funkcjonowania
Oskara poprzez rehabilitację i leczenie biomedyczne. Terapia finansowana
z odpisów podatkowych przynosi efekty, niestety koszty są ogromne.

Liczymy, że z Państwa pomocą znajdą się podatnicy, którzy mogą podarować
swój 1% podatku Oskarowi… Państwa pomoc ma wielkie znaczenie
wobec obecnych zmian w systemie rozliczania podatków…
Od kilku lat Oskar jest podopiecznym Fundacji Krystyny Ciołkosz „ZA SZYBĄ”.

KRS 0000252666 z dopiskiem: OSKAR GIBOWSKI.

Więcej informacji i szczegółów znajdziecie TU

 

  • 1% dla Piotrka Laudana

Szanowni Państwo!

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o przekazywanie 1% podatku dochodowego Państwa klientów na rzecz naszego syna Piotrka, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Pieniądze te przeznaczone zostaną na rehabilitację i zakup specjalistycznych suplementów diety.

Dane do formularza PIT są następujące:

KRS: 0000022383

Cel szczegółowy: Dla Piotrka Laudana

Mamy nadzieję, że dzięki Państwa pomocy uda nam się zebrać pieniądze na zabezpieczenie potrzeb zdrowotnych naszego syna.

Jeśli pragną Państwo dodatkowo wesprzeć Piotrka, będziemy wdzięczni za wpłaty na konto Polskiego Towarzystwa Chorób Nerwowo-Mięśniowych o numerze 02 1240 5585 1111 0000 4886 7407 z dopiskiem w tytule przelewu: DLA PIOTRKA LAUDANA

Dziękujemy serdecznie za okazaną życzliwość.

Z poważaniem

Robert i Renata Laudanowie

Więcej informacji i szczegółów znajdziecie TU

  • Projekt Przystani Klubu Żeglarskiego Kopalni „Konin” w Pątnowie

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich żeglarzy i sympatyków żeglarstwa o przekazanie 1% dla Klubu Żeglarskiego Kopalni Konin w Pątnowie.
Wykonaliśmy projekt przebudowy przystani, ale do realizacji projektu potrzebne są środki finansowe.
KRS 0000168252.
Prosimy także o przesłanie tej wiadomości znajomym. Razem możemy zbudować fajną bazę żeglarską.
Pozdrawiam.
W imieniu Zarządu Klubu – Komandor Tomasz Piasecki.

Więcej informacji o Projekcie Przystani Klubu Żeglarskiego Kopalni  „Konin” w Pątnowie TU