fbpx

Jubileusz 25 lat pracy zawodowej czyli SREBRNE GODY w „MANUFAKTURA.KONIN” – TWOJA KSIĘGOWOŚĆ

„Życie to sztuka wyborów, wybierz mądrze

1 lipca 2021 roku to data szczególna, bowiem dziś mija 25 lat od momentu dokonania przeze mnie jednego z najważniejszych życiowych wyborów … kariery zawodowej. Każdy z nas, prędzej czy później, staje przed takim wyborem. Ja również doszłam do tego ważnego momentu i …

Wybrałam mądrze → wybrałam KSIĘGOWOŚĆ → wybrałam Manufaktura Księgowość

Główna Księgowa/Główna Kadrowa w "MANUFAKTURA.KONIN" - TWOJA KSIĘGOWOŚĆ
Główna Księgowa/Główna Kadrowa w „MANUFAKTURA.KONIN” – TWOJA KSIĘGOWOŚĆ

Dzięki swoim dążeniom i żelaznej konsekwencji dołączyłam do zacnego grona Księgowych, ludzi szalenie ambitnych, z ogromną wiedzą i doświadczeniem i mam ten ogromny przywilej pozostawania w nim do dziś. Jestem bardzo dumna z tego faktu. Księgowa/Księgowy to zawód niezwykle trudny ale prestiżowy, obarczony wieloma wyrzeczeniami i potężną odpowiedzialnością ale szalenie satysfakcjonujący, zawód z potężną dawką zmian podatkowych ale tak naprawdę chyba najważniejszy na świecie. Zawód ten wymaga żelaznej konsekwencji, umiejętności pracy pod ogromną presją czasu, terminowości, skrupulatności, dokładności i samodyscypliny, podejmowania trudnych decyzji, znajomości prawa w szerokim zakresie, wielowymiarowości, uwagi, zaangażowania, doświadczenia w księgowości i innych rozmaitych talentów, które pozwalają swobodnie poruszać się w sytuacjach oraz Klientów z szerokim spektrum branżowości i zawiłościami tematycznymi.

profesjonalizm - rzetelność - zaufanie w "MANUFAKTURA.KONIN" - TWOJA KSIĘGOWOŚĆ
profesjonalizm – rzetelność – zaufanie w „MANUFAKTURA.KONIN” – TWOJA KSIĘGOWOŚĆ

Profesjonalizm | Rzetelność | Zaufanie

czyli NAJLEPSZA KSIĘGOWA

Dzięki swojemu zaangażowaniu, oddaniu, rzetelności i profesjonalizmowi codziennie wyznaczam nową jakość, rzeczy trudne czynię łatwymi, jestem mistrzem w tym zawodzie i cieszę się ogromnym zaufaniem wśród swoich Klientów.

Mistrz Księgowości → Najlepsza Księgowa na świecie → "MANUFAKTURA.KONIN" - TWOJA KSIĘGOWOŚĆ
Mistrz Księgowości → Najlepsza Księgowa na świecie → „MANUFAKTURA.KONIN” – TWOJA KSIĘGOWOŚĆ

Księgowość to moja pasja a nieustanny rozwój to cel, który osiągam każdego dnia. To moja zawodowa misja, w której wyznaczam nowe trendy, wnoszę nową, pozytywną jakość, czynię rzeczy trudne łatwymi. Pracuję mądrze, skutecznie, efektywnie, ambitnie, z dystansem i wewnętrznym balansem. Jestem dumna ze swoich osiągnięć, celów i sukcesów a porażki traktuję jako cenne lekcje pokory, by móc w przyszłości pracować jeszcze skuteczniej i realizować swoje zawodowe plany. Kodeks etyki zawodowej to mój fundament, a dyskrecja jest moją wartością nadrzędną.

Jestem mistrzem księgowości | Możesz mi Zaufać NAJLEPSZA KSIĘGOWA

W swojej codziennej pracy stawiam na nieustanny rozwój i szkolenia. Mnogość zmian przepisów podatkowych, reform rządowych, ciągłych zmian, nowelizacji ustaw, nowych ładów i porządków, zmian społecznych i politycznych transformacji przyczynia się do tego bezpośrednio. Podnoszenie swojej wartości rynkowej poprzez nieustanne szkolenia, webinaria, prelekcje, odczyty, itp. to moja codzienność. Uczę się, szkolę, czasami odpoczywam… Swoją wiedzę przekazuję swoim Klientom, w sposób prosty i zrozumiały, aby czuli się bezpiecznie. Dzięki temu wnoszę nową, pozytywną jakość w swoje zawodowe życie i życie swoich Klientów. Szanuję swój zawód, doceniam swoją karierę zawodową. Jestem radosna i uśmiechnięta, zachwycam się życiem, jego prostotą i sensualnością. Księgowość jest tym, w czym jestem najlepsza! Znam się na tym, kocham i uwielbiam!

https://www.facebook.com/manufaktura.ksiegowosc

srebrne gody → 25 letni księgowy jubileusz → manufaktura konin → najlepsza księgowa
srebrne gody → 25 letni księgowy jubileusz → manufaktura konin → najlepsza księgowa

Srebrne gody Najlepszej Księgowej z Konina

Jestem efektywną i kompetentną Księgową z ponad 25 – letnim doświadczeniem w dziedzinie księgowości, rachunkowości i kadr. Posiadam wykształcenie kierunkowe, wsparte certyfikatami oraz wieloletnie, praktyczne doświadczenie zawodowe. Wyróżniam się doskonałą znajomością prawa podatkowego, prawa pracy, prawa gospodarczego, instrumentów finansowych i przepisów o rachunkowości.

profesjonalizm - rzetelność - zaufanie "MANUFAKTURA.KONIN" - TWOJA KSIĘGOWOŚĆ
profesjonalizm – rzetelność – zaufanie „MANUFAKTURA.KONIN” – TWOJA KSIĘGOWOŚĆ

Profesjonalna, kompetentna, rzetelna, ambitna, skrupulatna, samodzielna z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi i planistycznymi to cechy, które doskonale określają mnie i moją pracę. Pracuję z pasją. Nie boję się wyzwań. Specjalizuję się w trudnych, skomplikowanych sprawach, skutecznie rozwiązuję najbardziej zawiłe zagadnienia, trafnie interpretuję przepisy, posiadam zdolności realistycznej oceny sytuacji oraz wysoki poziom odpowiedzialności za podejmowanie decyzje.

https://www.facebook.com/manufaktura.konin

Konin Manufakturą stoi
Konin Manufakturą stoi

Jako doskonały organizator, szkoleniowiec, ekspert w swojej branży z sukcesem realizuję swoje zawodowe cele. Zdobytą wiedzę i doświadczenie staram się przekazywać dalej, staram się być skuteczną i pracować na miarę Oskara. Z ogromną pasją i zaangażowaniem buduję klimat więzi i zaufania wśród Klientów, poprzez wysoki poziom wiedzy, komunikatywność oraz specjalistyczne, fachowe i bezpłatne porady z zakresu księgowości, kadr oraz prawa.

"Manufaktura Konin" - Twoja Księgowość księgowy jubileusz
„Manufaktura Konin” – Twoja Księgowość księgowy jubileusz

Szczycę się wieloma zawodowymi sukcesami, osiągniętymi podczas przeprowadzonych różnych kontroli oraz pozytywną współpracą z organami podatkowymi i instytucjami finansowymi. Jako ekspert prowadzę szkolenia, kursy, udzielam korepetycji, wspieram biznesy merytorycznie i prawnie. Prowadzę obsługę w języku migowym (PJM). Jestem najważniejszą osobą w Firmie, godną zaufania, do której traficie państwo w pierwszej kolejności ze swoimi sprawami. Pomysłodawczynią, założycielką, twórcą, menadżerem, główną księgową i zarazem kadrową w “Manufaktura Konin” – Twoja Księgowość i najprawdopodobniej … najlepszą księgową na świecie!

https://manufakturakonin.pl/o-firmie/

Najlepsza Księgowa w Koninie
Najlepsza Księgowa w Koninie

 

25 letni Księgowy Jubileusz w „MANUFAKTURA.KONIN” – TWOJA KSIĘGOWOŚĆ

https://manufakturakonin.pl/

25 letni jubileusz Najlepszej Księgowej
25 letni jubileusz Najlepszej Księgowej

DO ZOBACZENIA WKRÓTCE!

 

Privacy Preference Center